Asystent Kierownika Sklepu

Lokalizacja:
Kod referencyjny:
Częstochowa/AKS

ZATRUDNIENIE
Pełny etat

Jako Asystent kierownika sklepu jesteś współodpowiedzialny za codzienne sprawy związane z twoim sklepem. Zaskakujący, często zmieniający się asortyment, pełen nowych produktów każdego dnia sprawia, że każdy dzień jest inny. Codziennie dbasz o zadowolenie setek klientów

TWOJE CODZIENNE ZADANIA

Razem z kierownikiem sklepu odpowiadasz za optymalną sprzedaż naszego różnorodnego asortymentu i przewodzisz zespołowi pracowników. Sklepy Action wyróżniają się poprzez bardzo zmienny asortyment – minimalnie 150 nowych produktów tygodniowo. Każdego dnia masz do czynienia zatem z nowymi produktami, dla których trzeba znaleźć miejsce w sklepie.

Pomagasz kierownikowi sklepu w monitorowaniu sprzedaży w sklepie i razem z nim dążysz do optymalnego zagospodarowania przestrzeni sklepowej oraz regałów w celu optymalizacji sprzedaży. Poza tym działasz wspólnie ze swoim zespołem i kontrolujesz postępy oraz zlecasz czynności niezbędne dla zachowania porządku w sklepie. Podczas nieobecności kierownika sklepu przejmujesz jego odpowiedzialność.

Asystujesz kierownikowi sklepu w ocenie aktualnego stanu zapasów, aby codziennie zamawiać odpowiednią liczbę potrzebnych artykułów. Ponadto, wspólnie z kierownikiem sklepu jesteś częściowo odpowiedzialny za przygotowanie grafików dla pracowników oraz rekrutację.

Jesteś gotowy do udzielania odpowiedzi na pytania współpracowników, kładąc szczególny nacisk na ukierunkowanie na klienta.

Prowadzisz sklep w taki sposób, aby przynosił zysk, zadowalał klientów, był utrzymany w porządku i czystości, a praca w nim sprawiała przyjemność twoim współpracownikom.

CZEGO OCZEKUJEMY OD ASYSTENTA KIEROWNIKA SKLEPU ACTION

Asystent kierownika sklepu Action jest przedsiębiorczy, świadomy kosztów i nie boi się ciężkiej pracy. Pracuje w sposób efektywny, lubi pracę w zespole i stara się stosować jak najprostsze rozwiązania.

Pozostałe wymagania:

  • Jest dostępny 40 godzin w tygodniu i pracuje przez 5 dni w tygodniu;
  • Jest gotowy do pracy w weekendy oraz w godzinach wieczornych;
  • Posiada wykształcenie co najmniej średnie
  • Posiada co najmniej dwa lata doświadczenia pracy w handlu detalicznym /w sklepie.

JAKO ASYSTENTOWI KIEROWNIKA SKLEPU OFERUJEMY CI:

Warunki zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie zgodne z wymogami rynku w ramach zatrudnienia na pełen etat;
  • Bezpłatną opiekę medyczną;
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku (bez względu na staż pracy oraz poziom wykształcenia;
  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w Action;

Akademia Action
Jako asytent kierownika sklepu w trakcie naszego programu szkoleniowego uczęszczasz na różne warsztaty przygotowane specjalnie pod kątem twojej funkcji. Te praktyczne warsztaty (m.in. Techniki prowadzenia rozmów z pracownikami, Ocena i planowanie, Organizacja) pomagają ci w dalszym rozwoju. Akademia Action stanowi wartościową składową pracy w Action.

Rozwój osobisty
Szybki rozwój czyni z Action organizację odnoszącą sukcesy i błyskawicznie się rozwijającą. Pracownicy, którzy tego chcą, mają dzięki temu ciekawe możliwości rozwoju. Jako asystent kierownika sklepu masz możliwość awansu na stanowisko kierownika sklepu.