Kierownik Sklepu

Lokalizacja:
Kod referencyjny:
Częstochowa/KS

ZATRUDNIENIE
Pełny etat

Jako kierownik sklepu masz jedną z najciekawszych funkcji wewnątrz sieci Action. Zaskakujący, często zmieniający się asortyment wymaga od ciebie kreatywności oraz przedsiębiorczości. Jesteś w pełni odpowiedzialny za organizację pracy w swoim sklepie i wraz ze swoim zespołem codziennie dbasz o zadowolenie swoich klientów. Jednym słowem – to ty rządzisz w swoim sklepie!

TWOJE CODZIENNE ZADANIA

Razem z asystentem kierownika sklepu odpowiadasz za optymalną sprzedaż naszego różnorodnego asortymentu i przewodzisz zespołowi pracowników. Sklepy Action wyróżniają się poprzez bardzo zmienny asortyment – minimalnie 150 nowych produktów tygodniowo. Każdego dnia masz do czynienia zatem z nowymi produktami, dla których trzeba znaleźć miejsce w sklepie.

Monitorujesz sprzedaż w sklepie, dążąc nieustannie do optymalnego zagospodarowania przestrzeni sklepowej oraz regałów w celu optymalizacji sprzedaży. Realizujesz to poprzez przydzielanie konkretnych zadań swojemu zespołowi. Oczywiście kontrolujesz postępy i zlecasz czynności niezbędne dla zachowania porządku w sklepie.

Poza tym codziennie oceniasz stan zapasów i zamawiasz odpowiednią liczbę potrzebnych artykułów. Poza tym jesteś odpowiedzialny za przygotowanie grafików dla pracowników, rekrutację i codziennie zamykasz kasy.

Jako lider zespołu jesteś odpowiedzialny za jego rozwój, kładąc szczególny nacisk na ukierunkowanie na klienta. Poza tym pozostajesz w kontakcie z kierownikiem regionalnym w kwestiach dotyczących realizacji planu sprzedaży oraz w innych sprawach dotyczących twojego sklepu.

Prowadzisz sklep w taki sposób, aby przynosił zysk, zadowalał klientów, był utrzymany w porządku i czystości, a praca w nim sprawiała przyjemność twoim współpracownikom.

CZEGO OCZEKUJEMY OD KIEROWNIKA SKLEPU ACTION

Kierownik sklepu Action jest przedsiębiorczy, świadomy kosztów i efektywny w realizacji zadań. Pracuje w efektywny sposób, tworzy miłą atmosferę w pracy i stara się stosować jak najprostsze rozwiązania.

Pozostałe wymagania:

  • Jest dostępny 40 godzin w tygodniu i pracuje przez 5 dni w tygodniu;
  • Jest gotowy do pracy w weekendy oraz w godzinach wieczornych;
  • Posiada co najmniej wykształcenie średnie
  • Posiada co najmniej dwa lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w handlu detalicznym;
  • Posiada co najmniej pięć lat doświadczenia pracy w handlu detalicznym /w sklepie;
  • Ma doświadczenie w udzielaniu informacji zwrotnej pracownikom.

JAKO KIEROWNIKOWI SKLEPU OFERUJEMY CI

Warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie zgodne z wymogami rynku w ramach zatrudnienia na pełen etat;
  • Bezpłatną opiekę medyczną;
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku (bez względu na staż pracy oraz poziom wykształcenia;
  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w Action;

Akademia Action
Jako kierownik sklepu w trakcie naszego programu szkoleniowego uczęszczasz na różne warsztaty przygotowane specjalnie pod kątem twojej funkcji. Te praktyczne warsztaty (m.in. Techniki prowadzenia rozmów z pracownikami, Ocena i planowanie, Organizacja) pomagają ci w dalszym rozwoju. Akademia Action stanowi wartościową składową pracy w Action.

Rozwój osobisty
Każdego tygodnia otwieramy sklepy w kraju i za granicą. Szybki rozwój czyni z Action organizację odnoszącą sukcesy i błyskawicznie się rozwijającą. Pracownicy, którzy tego chcą, mają dzięki temu ciekawe możliwości rozwoju. Kierowniki sklepu może awansować na kolejne szczeble organizacji sklepowej Action, jednak Action oferuje o wiele więcej! Action rozwija się dynamicznie także poza granicami kraju, być może jest to coś dla Ciebie?