Pracownik Sklepu

Lokalizacja:
Kod referencyjny:
Częstochowa/PS

ZATRUDNIENIE
Pełen etat, 3 / 4 etatu lub 1 / 2 etatu

Twoim zadaniem jako pracownika sklepu jest zapewnienie naszym klientom przyjaznej obsługi w zadbanym i utrzymanym w porządku sklepie, zarówno w trakcie robienia zakupów, jak i podczas obsługi kasowej

TWOJE CODZIENNE ZADANIA

Zapewniamy Ci zróżnicowane zadaniowo stanowisko pracy, w zespole, który stanowi esencję naszych sklepów. Oczekujemy od ciebie gotowości do odpowiadania na wszystkie pytania/uwagi naszych klientów w sposób przyjazny dla klienta.

Do Twoich obowiązków należy poza tym organizowanie przestrzeni w sklepie i na regałach oraz, w porozumieniu z kierownikiem sklepu lub jego asystentem, składanie nowych regałów oraz przebudowa części sklepu. Uwzględniasz przy tym aktualneokazje sprzedażowe, np. podczas niepogody należy szczególnie wyeksponować odzież przeciwdeszczową i parasole.

Do Twoich zadań należy też wyrównywanie artykułów na półkach, zajmowanie się zwróconym towarem oraz w miarę konieczności uzupełnianie towaru na półkach. Ponadto zajmujesz się obsługą klientów przy kasie, dbając o to, aby przebiegała płynnie i w przyjaznej atmosferze. Do twoich zadań należy też rozładowywanie dostaw towarów oraz codzienne sprzątanie sklepu.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE JAKO PRACOWNIKA ACTION

Pracownik Action jest przyjaźnie nastawiony do klienta, uprzejmy oraz pracowity. Jest kreatywny podczas organizowania przestrzeni na regałach, lubi pracować w zespole i umie sprawnie liczyć w pamięci. Zadania te wykonuje w czystym, dobrze zorganizowanym sklepie.

Pozostałe wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia: średnie;
  • Dyspozycyjność;
  • Gotowość do pracy w weekendy oraz w godzinach wieczornych;
  • Nie jest wymagane doświadczenie pracy w sklepie;
  • Minimalny wiek 18 lat;
  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem.

JAKO PRACOWNIKOWI SKLEPU OFERUJEMY CI

Oprócz wynagrodzenia, bezpłatnej opieki medycznej, 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku (bez względu na staż pracy oraz poziom wykształcenia) oraz 15% zniżki na zakupy w Action oferujemy ci możliwość awansu, dzięki dynamicznemu rozwojowi naszych sklepów. Jako pracownik sklepu masz możliwość awansu na stanowisko (asystenta) kierownika sklepu.