Koordynator Procesu Budowlanego i Serwisu Technicznego Sklepów

Lokalizacja:
Kod referencyjny:
Katowice/KPB

Miejsce pracy: Katowice
Wymiar czasu pracy: pełen etat

Twoja rola w naszej organizacji

Jako Koordynator Procesu Budowlanego i Serwisu Technicznego Sklepów współtworzysz zespół zajmujący się budową i serwisem technicznym sklepów Action, a Twoim bezpośrednim przełożonym jest Construction Manager.

Twój zakres obowiązków

  • rejestrowanie i procesowanie napływających pytań i wątpliwości dotyczących serwisu technicznego / usterek z naszych sklepów, a także od zewnętrznych dostawców usług i właścicieli lokali
  • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych dotyczących procesu budowlanego
  • aktywny udział w opracowaniu instrukcji użytkownika urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie sklepu
  • regularne uczestnictwo w projektach i sugestie dotyczące optymalizacji procesów budowlanych, serwisowych i reklamacyjnych
  • wsparcie kierowników projektu w tworzeniu i monitorowaniu planu budowy, a także definiowanie wymaganych zapasów materiałów budowalnych, tworzenie zamówień i monitorowanie procesu dostawy
  • różnorodne czynności administracyjne i organizacyjne w zakresie budowy i wyposażenia sklepów oraz ich serwisu technicznego oraz w zakresie obsługi reklamacji

Oczekujemy od Ciebie

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • co najmniej rocznego doświadczenia w branży nieruchomości, obsłudze klienta lub na podobnym stanowisku
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, orientacji na pracę zespołową
  • elastyczności i sposobu pracy zorientowanego na rozwiązania
  • wysokiego stopnia odpowiedzialności
  • bardzo dobrej znajomości MS Office
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie

  • pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji
  • profesjonalny system szkoleń
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • kompleksowy pakiet opieki medycznej
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action

Jako firma odpowiedzialna społecznie, jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji w języku polskim i angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.